1825JC102MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1825JC102MAT3A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825JC102MAT3A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 4KV X7R 1825
Fitxak: 1.1825JC102MAT3A.pdf2.1825JC102MAT3A.pdf
  • Mezua
1825JC102MAT3Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825JC102MAT3A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 4KV X7R 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5636 pcs Datuen fitxa 1.1825JC102MAT3A.pdf2.1825JC102MAT3A.pdf
Tentsioaren balioa 4000V (4kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 1000pF