1825HC472MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1825HC472MAT3A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825HC472MAT3A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 3KV X7R 1825
Fitxak: 1.1825HC472MAT3A.pdf2.1825HC472MAT3A.pdf
  • Mezua
1825HC472MAT3Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825HC472MAT3A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 4700PF 3KV X7R 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3828 pcs Datuen fitxa 1.1825HC472MAT3A.pdf2.1825HC472MAT3A.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1825HC472KAT3A
1825HC472KAT3A
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 4700PF 3KV X7R 1825
Stockean: 5445 pcs
Deskarga: 1825HC472KAT3A.pdf
RFQ
1825HC472KATME
1825HC472KATME
Stockean: 6204 pcs
Deskarga: 1825HC472KATME.pdf
RFQ
1825HC472MAT3A\SB
1825HC472MAT3A\SB