1825AC683MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1825AC683MATME Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825AC683MATME
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1825
Fitxak: 1825AC683MATME.pdf
  • Mezua
1825AC683MATMEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825AC683MATME fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5441 pcs Datuen fitxa 1825AC683MATME.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.068µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 0.068µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1825AC683MAT9A
1825AC683MAT9A
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1825
Stockean: 3902 pcs
Deskarga: 1825AC683MAT9A.pdf
RFQ
1825AC683MAT1A
1825AC683MAT1A