1812WC222MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1812WC222MATME Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812WC222MATME
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 2.5KV X7R 1812
Fitxak: 1812WC222MATME.pdf
  • Mezua
1812WC222MATMEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812WC222MATME fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 2200PF 2.5KV X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3775 pcs Datuen fitxa 1812WC222MATME.pdf
Tentsioaren balioa 2500V (2.5kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 2200pF