1812SC102MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1812SC102MAT1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812SC102MAT1A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1812
Fitxak: 1.1812SC102MAT1A.pdf2.1812SC102MAT1A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1812SC102MAT1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812SC102MAT1A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 190491 pcs Datuen fitxa 1.1812SC102MAT1A.pdf2.1812SC102MAT1A.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 1000pF