1812GC102MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1812GC102MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812GC102MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R 1812
Fitxak: 1.1812GC102MAT2A.pdf2.1812GC102MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
1812GC102MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812GC102MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 285601 pcs Datuen fitxa 1.1812GC102MAT2A.pdf2.1812GC102MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak 1812GC102MAT2A/1K
1812GC102MAT2A\1K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 1000pF