1812CC473MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1812CC473MATME Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812CC473MATME
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 630V X7R 1812
Fitxak: 1812CC473MATME.pdf
  • Mezua
1812CC473MATMEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812CC473MATME fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.047UF 630V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4627 pcs Datuen fitxa 1812CC473MATME.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.047µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1812CC473MAT1A\SB
1812CC473MAT1A\SB
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 0.047UF 630V X7R 1812