18125A104FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18125A104FAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 18125A104FAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 50V NP0 1812
Fitxak: 1.18125A104FAT2A.pdf2.18125A104FAT2A.pdf3.18125A104FAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
18125A104FAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 18125A104FAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.1UF 50V NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.040" (1.02mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose