18121C474MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18121C474MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 18121C474MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
Fitxak: 18121C474MAT2A.pdf
  • Mezua
18121C474MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 18121C474MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135475 pcs Datuen fitxa 18121C474MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.040" (1.02mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.47µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose