18121C124MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18121C124MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 18121C124MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812
Fitxak: 18121C124MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
18121C124MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 18121C124MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 372921 pcs Datuen fitxa 18121C124MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia 0.12µF
Lodiera (Max) X7R Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
balorazio - polarizazio 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.040" (1.02mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 0.12µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812