1808CC153MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1808CC153MATME Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808CC153MATME
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.015UF 630V X7R 1808
Fitxak: 1808CC153MATME.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
1808CC153MATMEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808CC153MATME fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.015UF 630V X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 180628 pcs Datuen fitxa 1808CC153MATME.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 630V
tolerantzia 0.015µF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1808CC153MATME Lead Style 0.080" (2.03mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 0.015µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 0.015UF 630V X7R 1808