1808AC153MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1808AC153MAT1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808AC153MAT1A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.015UF 1KV X7R 1808
Fitxak: 1.1808AC153MAT1A.pdf2.1808AC153MAT1A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
1808AC153MAT1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808AC153MAT1A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.015UF 1KV X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 170316 pcs Datuen fitxa 1.1808AC153MAT1A.pdf2.1808AC153MAT1A.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.080" (2.03mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 0.015µF