1210SC272MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1210SC272MAT1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210SC272MAT1A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2700PF 1.5KV X7R 1210
Fitxak: 1.1210SC272MAT1A.pdf2.1210SC272MAT1A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
1210SC272MAT1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210SC272MAT1A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 2700PF 1.5KV X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 479347 pcs Datuen fitxa 1.1210SC272MAT1A.pdf2.1210SC272MAT1A.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.067" (1.70mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 1210SC272MAT1A/2K
1210SC272MAT1A\2K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2700pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 2700pF eskaerak General Purpose