12105J0R2ABTTR
AVX CorporationAVX Corporation
12105J0R2ABTTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12105J0R2ABTTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 0.2PF 50V 1210
Fitxak: 12105J0R2ABTTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
12105J0R2ABTTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12105J0R2ABTTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 0.2PF 50V 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 55731 pcs Datuen fitxa 12105J0R2ABTTR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.05pF
Tamaina / dimentsioa 0.119" L x 0.098" W (3.02mm x 2.50mm) Series Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.044" (1.13mm) Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss
Deskribapen zehatza 0.2pF Thin Film Capacitor 50V 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.2pF