12102C102MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12102C102MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12102C102MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 200V X7R 1210
Fitxak: 1.12102C102MAT2A.pdf2.12102C102MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
12102C102MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12102C102MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 200V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 625380 pcs Datuen fitxa 1.12102C102MAT2A.pdf2.12102C102MAT2A.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 200V
tolerantzia 1000pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 12102C102MAT2A Lead Style 0.037" (0.94mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 1000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 1000PF 200V X7R 1210