12101C155MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12101C155MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12101C155MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.5UF 100V X7R 1210
Fitxak: 12101C155MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
12101C155MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12101C155MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1.5UF 100V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 127868 pcs Datuen fitxa 12101C155MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.110" (2.79mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.5µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 1.5µF eskaerak General Purpose