1206YC223MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1206YC223MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206YC223MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 16V X7R 1206
Fitxak: 1.1206YC223MAT2A.pdf2.1206YC223MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1206YC223MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206YC223MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.022UF 16V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1733705 pcs Datuen fitxa 1.1206YC223MAT2A.pdf2.1206YC223MAT2A.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 16V
tolerantzia 0.022µF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1206YC223MAT2A Lead Style 0.037" (0.94mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 0.022µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 0.022UF 16V X7R 1206