1206SC331KAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1206SC331KAT1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206SC331KAT1A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1206
Fitxak: 1.1206SC331KAT1A.pdf2.1206SC331KAT1A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1206SC331KAT1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206SC331KAT1A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 472554 pcs Datuen fitxa 1.1206SC331KAT1A.pdf2.1206SC331KAT1A.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.060" (1.52mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 330pF