12067C152MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12067C152MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12067C152MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 500V X7R 1206
Fitxak: 1.12067C152MAT2A.pdf2.12067C152MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
12067C152MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12067C152MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1500PF 500V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 409378 pcs Datuen fitxa 1.12067C152MAT2A.pdf2.12067C152MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.050" (1.27mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1500pF