12063C104MAT4S
AVX CorporationAVX Corporation
12063C104MAT4S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12063C104MAT4S
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 25V X7R 1206
Fitxak: 12063C104MAT4S.pdf
  • Mezua
12063C104MAT4Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12063C104MAT4S fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.1UF 25V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4418 pcs Datuen fitxa 12063C104MAT4S.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.1µF