12063C102MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12063C102MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12063C102MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 25V X7R 1206
Fitxak: 1.12063C102MAT2A.pdf2.12063C102MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
12063C102MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12063C102MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 25V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1560286 pcs Datuen fitxa 1.12063C102MAT2A.pdf2.12063C102MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 12063C102MAT2A-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose