12062C473MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12062C473MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12062C473MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206
Fitxak: 1.12062C473MAT2A.pdf2.12062C473MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
12062C473MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12062C473MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1120738 pcs Datuen fitxa 1.12062C473MAT2A.pdf2.12062C473MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.050" (1.27mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF