12061A751MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12061A751MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12061A751MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 750PF 100V NP0 1206
Fitxak: 1.12061A751MAT2A.pdf2.12061A751MAT2A.pdf3.12061A751MAT2A.pdf
  • Mezua
12061A751MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12061A751MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 750PF 100V NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 750pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 750pF eskaerak General Purpose