12061A331MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
12061A331MAT4A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12061A331MAT4A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1.12061A331MAT4A.pdf2.12061A331MAT4A.pdf3.12061A331MAT4A.pdf
  • Mezua
12061A331MAT4Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12061A331MAT4A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 330pF