0805YC154MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805YC154MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805YC154MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.15UF 16V X7R 0805
Fitxak: 1.0805YC154MAT2A.pdf2.0805YC154MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
0805YC154MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805YC154MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.15UF 16V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 729590 pcs Datuen fitxa 1.0805YC154MAT2A.pdf2.0805YC154MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.15µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.15µF