08055F102KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055F102KAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08055F102KAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 50V X8R 0805
Fitxak: 08055F102KAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
08055F102KAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08055F102KAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 50V X8R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 250029 pcs Datuen fitxa 08055F102KAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 478-10839-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose