08055A6R8CAT2M
AVX CorporationAVX Corporation
08055A6R8CAT2M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08055A6R8CAT2M
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6.8PF 50V NP0 0805
Fitxak: 1.08055A6R8CAT2M.pdf2.08055A6R8CAT2M.pdf3.08055A6R8CAT2M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
08055A6R8CAT2Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08055A6R8CAT2M fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 6.8PF 50V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 6.8pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 08055A6R8CAT2M Lead Style 0.037" (0.94mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 6.8pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.25pF deskribapena CAP CER 6.8PF 50V NP0 0805