08055A4R3DAQ2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055A4R3DAQ2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08055A4R3DAQ2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.3PF 50V NP0 0805
Fitxak: 1.08055A4R3DAQ2A.pdf2.08055A4R3DAQ2A.pdf3.08055A4R3DAQ2A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
08055A4R3DAQ2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08055A4R3DAQ2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 4.3PF 50V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.3pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4.3pF