08053K680FBTTR
AVX CorporationAVX Corporation
08053K680FBTTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08053K680FBTTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 68PF 25V 0805
Fitxak: 08053K680FBTTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
08053K680FBTTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08053K680FBTTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 68PF 25V 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 155439 pcs Datuen fitxa 08053K680FBTTR.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Series Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.044" (1.13mm) Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss
Deskribapen zehatza 68pF Thin Film Capacitor 25V 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 68pF