08053C823MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053C823MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08053C823MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.082UF 25V X7R 0805
Fitxak: 1.08053C823MAT2A.pdf2.08053C823MAT2A.pdf
  • Mezua
08053C823MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08053C823MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.082UF 25V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4622 pcs Datuen fitxa 1.08053C823MAT2A.pdf2.08053C823MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.082µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.082µF