08053C684KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053C684KAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08053C684KAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.68UF 25V X7R 0805
Fitxak: 1.08053C684KAT2A.pdf2.08053C684KAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
08053C684KAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08053C684KAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.68UF 25V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 592424 pcs Datuen fitxa 1.08053C684KAT2A.pdf2.08053C684KAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 08053C684KAT2A-ND
08053C684KAT2A/2K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.68µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 0.68µF eskaerak General Purpose