08052U6R2CAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052U6R2CAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08052U6R2CAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6.2PF 200V NP0 0805
Fitxak: 1.08052U6R2CAT2A.pdf2.08052U6R2CAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
08052U6R2CAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08052U6R2CAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 6.2PF 200V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 950676 pcs Datuen fitxa 1.08052U6R2CAT2A.pdf2.08052U6R2CAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.045" (1.15mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series U
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Ultra Low ESR Deskribapen zehatza 6.2pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 6.2pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency