08052U360FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052U360FAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08052U360FAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 36PF 200V NP0 0805
Fitxak: 1.08052U360FAT2A.pdf2.08052U360FAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
08052U360FAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08052U360FAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 36PF 200V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 157945 pcs Datuen fitxa 1.08052U360FAT2A.pdf2.08052U360FAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.045" (1.15mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series U
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 478-10473-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Ultra Low ESR
Deskribapen zehatza 36pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 36pF