08052C221KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052C221KAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08052C221KAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 220PF 200V X7R 0805
Fitxak: 1.08052C221KAT2A.pdf2.08052C221KAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
08052C221KAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08052C221KAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 220PF 200V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 615231 pcs Datuen fitxa 1.08052C221KAT2A.pdf2.08052C221KAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 08052C221KAT2A/4K
08052C221KAT2A\4K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 220pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 220pF eskaerak General Purpose