08052C102K4Z2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052C102K4Z2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08052C102K4Z2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 200V X7R 0805
Fitxak: 1.08052C102K4Z2A.pdf2.08052C102K4Z2A.pdf3.08052C102K4Z2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
08052C102K4Z2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08052C102K4Z2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 200V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.028" (0.71mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FLEXITERM®
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 478-9905-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1000pF