08051U910FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051U910FAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08051U910FAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 91PF 100V C0G/NP0 0805
Fitxak: 1.08051U910FAT2A.pdf2.08051U910FAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100000 pcs
  • Mezua
08051U910FAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08051U910FAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 91PF 100V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 849448 pcs Datuen fitxa 1.08051U910FAT2A.pdf2.08051U910FAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.045" (1.15mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series U
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Ultra Low ESR Deskribapen zehatza 91pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 91pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency