08051A331GAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051A331GAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08051A331GAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 100V NP0 0805
Fitxak: 1.08051A331GAT2A.pdf2.08051A331GAT2A.pdf3.08051A331GAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
08051A331GAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08051A331GAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 330PF 100V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 330pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0805 (2012 Metric) Beste izenak 08051A331GAT2A-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.037" (0.94mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 330pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2%
deskribapena CAP CER 330PF 100V NP0 0805