08051A2R2DAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051A2R2DAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08051A2R2DAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2PF 100V NP0 0805
Fitxak: 1.08051A2R2DAT2A.pdf2.08051A2R2DAT2A.pdf3.08051A2R2DAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
08051A2R2DAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08051A2R2DAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 2.2PF 100V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2.2pF