0612YC224MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
0612YC224MAT2W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0612YC224MAT2W
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.22UF 16V X7R 0612
Fitxak: 0612YC224MAT2W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
0612YC224MAT2Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0612YC224MAT2W fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.22UF 16V X7R 0612 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 193074 pcs Datuen fitxa 0612YC224MAT2W.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0612 (1632 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL (Reverse Geometry) Deskribapen zehatza 0.22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric)
kapazitantzia 0.22µF eskaerak Bypass, Decoupling