06125C333MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
06125C333MAT2W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 06125C333MAT2W
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.033UF 50V X7R 0612
Fitxak: 1.06125C333MAT2W.pdf2.06125C333MAT2W.pdf
  • Mezua
06125C333MAT2Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 06125C333MAT2W fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.033UF 50V X7R 0612 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5451 pcs Datuen fitxa 1.06125C333MAT2W.pdf2.06125C333MAT2W.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.040" (1.02mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0612 (1632 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL (Reverse Geometry) Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric) kapazitantzia 0.033µF