0603YC472MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0603YC472MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603YC472MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 16V X7R 0603
Fitxak: 1.0603YC472MAT2A.pdf2.0603YC472MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
0603YC472MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603YC472MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 4700PF 16V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1877000 pcs Datuen fitxa 1.0603YC472MAT2A.pdf2.0603YC472MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 4700pF