0603YA152JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0603YA152JAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603YA152JAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 16V NP0 0603
Fitxak: 1.0603YA152JAT2A.pdf2.0603YA152JAT2A.pdf3.0603YA152JAT2A.pdf
  • Mezua
0603YA152JAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603YA152JAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1500PF 16V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 1500pF