06035J1R2ABTTR
AVX CorporationAVX Corporation
06035J1R2ABTTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 06035J1R2ABTTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 1.2PF 50V 0603
Fitxak: 06035J1R2ABTTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
06035J1R2ABTTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 06035J1R2ABTTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 1.2PF 50V 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 212543 pcs Datuen fitxa 06035J1R2ABTTR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.05pF
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Series Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.029" (0.73mm) Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss
Deskribapen zehatza 1.2pF Thin Film Capacitor 50V 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 1.2pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
06035J1R2BBSTR
06035J1R2BBSTR
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP THIN FILM 1.2PF 50V 0603
Stockean: 294785 pcs
Deskarga: 06035J1R2BBSTR.pdf
RFQ
06035J1R2PBSTR
06035J1R2PBSTR
Stockean: 136753 pcs
Deskarga: 06035J1R2PBSTR.pdf
RFQ
06035J1R2ABTTR\500
06035J1R2ABTTR\500