06035C152MAT7A
AVX CorporationAVX Corporation
06035C152MAT7A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 06035C152MAT7A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 50V X7R 0603
Fitxak: 1.06035C152MAT7A.pdf2.06035C152MAT7A.pdf
  • Mezua
06035C152MAT7Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 06035C152MAT7A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1500PF 50V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5672 pcs Datuen fitxa 1.06035C152MAT7A.pdf2.06035C152MAT7A.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 1500pF