06031C162JAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
06031C162JAT4A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 06031C162JAT4A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1600PF 100V X7R 0603
Fitxak: 1.06031C162JAT4A.pdf2.06031C162JAT4A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60000 pcs
  • Mezua
06031C162JAT4Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 06031C162JAT4A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1600PF 100V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1618704 pcs Datuen fitxa 1.06031C162JAT4A.pdf2.06031C162JAT4A.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1600pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 1600pF