0508ZC103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0508ZC103MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0508ZC103MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 10V X7R 0508
Fitxak: 0508ZC103MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
0508ZC103MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0508ZC103MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10000PF 10V X7R 0508 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 343862 pcs Datuen fitxa 0508ZC103MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.040" (1.02mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0508 (1220 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL (Reverse Geometry) Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) kapazitantzia 10000pF