05086D105MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
05086D105MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 05086D105MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 6.3V X5R 0508
Fitxak: 05086D105MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
05086D105MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 05086D105MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1UF 6.3V X5R 0508 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 130303 pcs Datuen fitxa 05086D105MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0508 (1220 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL (Reverse Geometry) Deskribapen zehatza 1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0508 (1220 Metric)
kapazitantzia 1µF eskaerak Bypass, Decoupling