0402YJ2R2ABWTR
AVX CorporationAVX Corporation
0402YJ2R2ABWTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0402YJ2R2ABWTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 2.2PF 16V 0402
Fitxak: 0402YJ2R2ABWTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
0402YJ2R2ABWTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0402YJ2R2ABWTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 2.2PF 16V 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 407268 pcs Datuen fitxa 0402YJ2R2ABWTR.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±0.05pF
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Series Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss
Deskribapen zehatza 2.2pF Thin Film Capacitor 16V 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 2.2pF