0402YC271MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0402YC271MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0402YC271MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 270PF 16V X7R 0402
Fitxak: 1.0402YC271MAT2A.pdf2.0402YC271MAT2A.pdf
  • Mezua
0402YC271MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0402YC271MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 270PF 16V X7R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2716 pcs Datuen fitxa 1.0402YC271MAT2A.pdf2.0402YC271MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 270pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 270pF