04026Z104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04026Z104MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04026Z104MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 6.3V X7S 0402
Fitxak: 04026Z104MAT2A.pdf
  • Mezua
04026Z104MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04026Z104MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.1UF 6.3V X7S 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3271 pcs Datuen fitxa 04026Z104MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X7S
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 0.1µF